Flash

काठमाण्डौ असोज २७ – केहि कलाकारहरु आफ्नो सांगीतिक यात्राको क्रममा ब्य्यवसाहिकता तिर ढल्के पनि धेरै कलाकारहरु आफ्नै कला संस्कृति र मौलिक परम्पराको जगेनार्थ जिर्मुराइ रहेका छन् । सोहि भिड मध्य हुन् एक कलाकार उमेश ठगुन्ना । उनले यस अघि पनि थुप्रै यस्ता गीतहरु बजारमा ल्याइसकेका छन् । यस पटक भने उमेशले नेपालीहरुको दोश्रो महान चाड दिपावलीलाई लक्षित गर्दै एक गीत बजारमा ल्याउने तयारी गरिरहेका छन् । “देउसी भैलो” नाममा बजारमा आउने उक्त गीत खुमन र ऋतु ढकालको नाममा बजारमा आउने छ ।

गीतलाई उमेश ठगुन्नाले शब्द कोरेका हुन् भने लय तथा संगीत संयोजन पदम बि.सी को रहेको छ ।  “देउसी भैलो”  बोलको गीतमा खुमन र ऋतु ढकालको रहेको छ । मुर्चुङ्गा डिजिटल स्टुडियोमा रेकर्ड भएको गीतलाई मिक्सिंग संजय श्रीपालले गरेका छन् । अबको केहि दिनमा नै उक्त गीतलाई प्रसन्न म्युजिक प्रालिले बजारमा ल्याउने तयारी भैरहेको छ । हामी यस गीत संग सम्बन्धित सम्पूर्ण कलाकारहरुमा सफलताको शुभकामना ब्यक्त गर्दछौं ।

Published date : 2020-10-13

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- Nepali[email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ