Flash

काठमाण्डौ कार्तिक २७ – बिकृति र विसंगतिलाई पखाल्दै नेपाली गीत संगीतको धारमा परिवर्तन खोज्ने गायक तथा सर्जक किरण बाबु पुनको अर्को नबिनतम सिर्जना भर्खरै बजारमा आएको छ । क्षितिज पारी उनको बस्तीमा, यो मार्मिक संदेश, समय, बाचा, आकर्षण, धर्म लगाएतका धेरै गीतहरुबाट अशंख्य श्रोता तथा दर्शकहरुको मन जितिसकेका उनको पछिल्लो सिर्जना “यो कस्तो सपना” बोलको रहेको छ । गीतमा चर्चीत गायिका मेलीना राई र गायक तथा सर्जक किरण बाबु पुनको सुमधुर स्वर सुन्न सकिन्छ ।

आफूबाट छुटेर बाध्यताबस प्रबासमा रहेका एक श्रीमानको बिलौनामा तयार भएको गीतको म्युजिक भिडियोमा कुशुम गुरुङ र राजकुमार मगरको अभिनय देख्न सकिन्छ । सामाजिक यथार्थतालाई छर्लंग पार्न खोजिएको भिडियोलाई निर्देशन तथा सम्पादन राजकुमार मगरले नै गरेका हुन् भने छायांकन प्रकाश खड्काले गरेका छन् । गीत केशब वडुको संगीत संयोजन तयार भएर शंकरा रेकर्डिङ स्टुडियोमा रेर्कड गरिएको हो ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2020-11-12

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ