Flash

नेपाली म्यूजिक भिडियो निर्माणको क्षेत्रमा नेपाल बाहिर बस्ने नेपालीको योगदान उच्च रहदै आएको छ । नेपाल बाहिर बस्ने धेरै नेपालीहरुले पछिल्लो समय गुणस्तरीय म्यूजिक भिडियोहरु निर्माण गरिरहेका छन । यसै मध्येका एक हुन् राजु कान , अष्ट्रेलियामा रहेर धेरै गीतहरुमा मोडलिङ गरिसकेका राजुको निर्देशन र अभिनयमा नयाँ म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ । लोकप्रिय गायक कमल खत्रीको शब्द संगीत र स्वर रहेको गीत ‘फील’मा राजु कान र नर्बदा थापाको अभिनय रहेको छ अष्ट्रेलियामै छायांकन गरिएको गीतको भिडियोमा सुदिप बिस्ट र कृष्ण सुबेदीको सिनेमाटोग्राफी , प्रविन श्रेष्ठ ”मोक्ष”को सम्पादन ,देव नेपाली र किरण थापामगरको कोरियोग्राफी रहेको छ ।

 

Published date : 2020-11-29

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ