Flash

शास्त्रीय संगीतका लोकप्रिय गायक सजल न्यौपानेको स्वर तथा सागर न्यौपानेको संगीत रहेको गीत ‘ल ल भैगो’को भिडियो सार्वजनिक भएको छ । गीतकार बिमल ओझाको शब्दरचना रहेको गीतलाई गायक सजल न्यौपानेको अफिसियल च्यानल मार्फत बिहिबार सार्वजनिक गरिएको हो । गीतको भिडियोमा देवेन्द्र बब्लु र नायिका सुरबिना कार्कीको अभिनय रहेको छ । हरेक गीतमा फरक फरक कथा प्रस्तुति लिएर आउने भिडियो निर्देशक अनुप चापागाईले यो भिडियोमा पनि नयाँ र पृथकपात्र मार्फत गहिरो सन्देश दिन खोजेको बताए। ‘ल ल भैगो’ निशाल पौडेलको क्यामेरा ,बिकाश दाहालको सम्पादन रहेको छ ।

 

Published date : 2020-12-19

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ