Flash

काठमाण्डौ, माघ १६–

‘ ह्यापी भ्यालेन्टाइन डे’लाई बिशेष बनाउन गायक उत्तम विक्रम विष्टले आफ्नो नयाँ गीतको भिडियो सार्वजनिक गरेका छन् ।‘ह्यापी भ्यालेन्टाइन ‘’ बोलको गीतको भिडियोमा गायकले आफनी प्रेमीकालाई विशेष दिनको प्रतिक्षा गर्नको लागी आग्रह गरेका छन । ‘यो गीत हरेक प्रेम जोडीले हेर्नैपर्ने बनेको छ, आशा छ मेरो नयाँ गीतले यसपटकको भ्यालेन्टाइन उल्लासमय र अविस्मणिय बनाउन सहयोग गर्नेछ’ गायक विष्ट बताएका छन् । आफनो जिवनमा निरन्तर आफनै बन्न आफनी प्रेमीकालाई गितमार्फत भनेका छन ।

उत्तम विक्रम विष्टको गायन संगीत तथा उब्वीका शब्द छन् । गीतको भिडियोलाई विपिन काफलेले निर्देशन गरेका छन् भने राजु लामाको छायांकन तथा सोहन मान्नधरको सम्पादन छ । भिडियोमा आपी केसी , जिना थापा र साथीहरुको अभिनय रहेको छ ।

हेर्नुहोस भिडियो

Published date : 2018-01-28

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ