Flash

काठमाडौँ , माघ १८ । हामि नेपाली बिस्वको जुनसुकै कुना कन्दरामा पुगेता पनि आफ्नो माटो र परिवेश कहिले भुल्न सक्दैनौं  । त्यसमाथि पनि जब हामि स्वदेश छोडेर अन्य मुलुकमा बाध्यता र बिवस्ताको कारण पुग्छौं, त्यहाँ नेपाली लोक तथा दोहोरी गुन्जिसके पछी रगत नै सल्बलाउन थाल्दछ । हो यस्तै मौलिकता र रितिरिवाज भित्र केन्द्रित रहेर भर्खरै मात्र एउटा गीत बजारमा आएको छ । उक्त गीत ए.बि एस म्युजिक प्रालिले आफ्नो प्रस्तुतिमा “गाउँ कै माया लाउँछ” नामको साथमा बजारमा पठाएको हो ।

निकै कर्णप्रिय ढंगले सजिएको गीतमा कुलेन्द्र बिस्वकर्मा र देबी घर्तीको स्वर सुन्न सकिन्छ । गीतलाई लय तथा शब्द सिर्जना माधब थापाले भरेका हुन् । “गाउँ कै माया लाउँछ”  बोलको गीतको म्युजिक भिडियोमा राम्जी खांड र रबिना अधिकारीको आकर्षक अभिनय देख्न सकिन्छ । भिडियोलाई निर्देशन दिपेन्द्र पाण्डेले गरेका हुन् भने छायांकन बिपिन क्षेत्री र सम्पादन नबिन घर्ति मगरले गरेका छन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2021-01-31

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ