Flash

काठमाण्डौ माघ २१ । स्थायी घर सिन्धुली भएका गायक बाबुराम भट्टराई र गायिका चम्पा खुलाल मगरको स्वर रहेको ‘बतासै सरर’ बोलको गीत भर्खरै सार्बजनिक भएको छ  । बाबुरामले यस अगी पनि थुप्रै गीतहरु बजारमा ल्याएर शंख्य श्रोता तथा दर्शकहरुको मन जितिसकेका छन् उनिपहिलेका गीतलाई जसरी आफ्ना श्रोता तथा दर्शकहरुले मन परईदिनु भयो उसै गरेर यस प्रस्तुतिलाई मन पराईदिनु हुनेछ भन्ने कुरामा ढुक्क रहेका छन् ।

सुनाखरी मल्टि मिडिया प्रालिको युट्युब मार्फत सार्बजनिक भएको गीत ‘बतासै सरर’ लाई शब्द र संगीत माधव थापाले दिएका छन् । एरेन्ज हेमन्त शिशिरले गरेका छन् । म्युजिक भिडियोको निर्देशन रितबहादुर दर्लामीले गरेका छन् । अजित रायमाझी, आयुष्मा कार्की, रितबाहदुर दर्लामी र अनु पराजुलीको द्वारा अभिनित भिडियोलाई छायांकन मुकेश हुमागाईं र सम्पादन राजेश कुमार गरेका छन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2021-02-03

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ