Flash

काठमाण्डौ फाल्गुन ०१ । बिन्ध्याबसिनी म्युजिक प्रालिले आफ्नो अवार्डको एघारौं संस्करण यहि आउँदो चैत्र २१ गते सम्पन्न गर्ने भएको छ । उक्त अवार्डको पुर्व तयारीका निमित्त अहिले बिभिन्न गृह कार्य गरिरहेको छ । सोहि क्रममा आज काठमाण्डौको इन्द्रेणी फुडल्याण्डमा रहेको लुम्बिनी हलमा बिन्ध्यवासिनी म्युजिक अवार्डको कार्यक्रमबाट सम्मानित पत्रकारकार, फाउन्डेशनका आजिवन सदस्य, कार्यसमीति र यस अघि सम्मानितभएका श्रस्टाहरुको उपस्थितिमा एघारौँ बिन्ध्यबासिनी म्युजिक अवार्ड २०७७ मा प्रदान गरिने पुरस्कार एवं सम्मान सम्बन्धमा छलफल सम्पन्न गरेको छ ।

सोहि छलफलबाट बरिष्ट गायक योगेश बैद्य ज्युलाई रु १ लाख धनराशी सहित लाइफ टाइम अचिभमेन्ट अवार्ड  द्वारा बिन्ध्यबासिनी म्युजिक अवार्ड २०७७ मा सम्मान गरिने निर्णय भएको छ । यसैगरी संगीत साधना सम्मान रु ५० हजार धनराशी सहित बरिष्ट गायिका कुन्ती मोक्तान ज्युलाई, संगीत रत्न सम्मान रु २५ हजार धनराशी सहित गायिका माण्डवि त्रिपाठी ज्यु र कला पत्रकारिता तर्फ रु २५ हजार धनराशी सहित अनन्त वाग्ले ज्युलाई सम्मान गरिने भएको छ ।

यस अघि २०६७ सालमा भक्तराज आचार्य, २०६८ माणिक रत्न, २०६९ किरण खरेल, २०७० अम्बर गुरुङ्ग, २०७१ दिनेश अधिकारी २०७२ प्रेमध्वज प्रधान, २०७३ दिपक जंगम, २०७४ रत्न शम्सेर थापा, २०७५ शक्ति बल्लभ र २०७६ सालमा कुमार बस्नेत ज्युलाई लाइफ टाइम अचिभमेन्ट अवार्ड द्वारा आयोजक बिन्ध्यबासिनी म्युजिक प्रालिले सम्मान गरिसकेको छ ।

आज सम्पन्न छलफल कार्यक्रममा किरण खरेल, दिनेश अधिकारी, शक्ति बल्लभ, दिपक जंगम चुडामणि देवकोटा,  रमेश बि.जी, नरेश भट्टराई, रिता लिम्बु, सुमन पण्डित, शान्तिप्रिय लगाएत बिन्ध्यवासिनी म्युजिक अवार्डको कार्यक्रमबाट सम्मानित पत्रकारकार, फाउन्डेशनका आजिवन सदस्य, कार्यसमीति र यस अघि सम्मानितभएका श्रस्टाहरुको बाक्लो उपस्थिति रहेको थियो ।

Published date : 2021-02-13

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ