Flash

काठमाण्डौ फाल्गुन २२ । पछिल्लो समय कांठ क्षेत्रका गितहरु धेरै भन्दा धेरै बजारमा आएका छन् र धेरै जस्तो गितहरुले अत्याधिक चर्चा कमाएका छन् । त्यसै सिलसिलामा गायिका सबिता ढुंगानाको लोक दोहोरि कोशेलि ‘शितल दिने कर्के नजरमा’ बजारमा आएको छ ।  गितकाे लोक लय शब्द सबिता ढुंगानाको स्वयंको रहेको छ भने स्वरमा रामेश्वोर भण्डारी र राज तिमिल्सिना ले साथ दिएका छन् ।

गीतको भिडियो निर्माण मिलन फिल्म्सले गरेको हो । निर्देशन मिलन श्रेष्ठको रहेको भिडियोलाई मुकेश हुमागाईको छायांकन रहेको भने सम्पादन रोशन धितालले गरेका छन् । भिडियोमा सिर्जना किराती, सुरज श्रेष्ठ, मन्दिर ढुंगाना लगायतको अभिनय रहेको छ । नेपाली लोक दोहोरि छेत्र आफ्नो पहिचान स्थापित गर्न  यो गितले केहि टेवा पुग्ने गायिका सबिता ढुंगानाले बताएकी छिन् । गित डी ए आर मुभिज एण्ड फिल्म्स प्रालिको आधिकारिक युट्युब च्यानल मार्फत डिजिटल बजारमा आएको हो ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2021-03-06

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ