Flash

काठमान्डौं बैशाख १३ । स्थायी घर रामेछाप भएका युवा समाजसेबी शिब सागर मगरको एक गीत अहिले बजारमा रहेको छ । उक्त गीत “आँट आँट माया” बोलको रहेको छ । उनि ग्रेश हिमालय मिडियाका अध्यक्ष, राष्ट्रिय युवासंघ नेपालका सचिव र मगर संघ रामेछापको अध्यक्ष समेत रहेर सामाज हितका निमित्त आफ्नो भूमिका निर्वाह गरिरहेका छन् । शिबले यस अगी पनि थुप्रै लोक पप सैलिका गीतहरु बजारमा ल्याईसकेका छन् । यो पछिल्लो समय बजारमा आएको गीतमा शिब सागर मगर र रमिला न्यौपानेको सुमधुर स्वर सुन्न सकिन्छ ।

निकै आकर्षक ढंगबाट तयार भएको “आँट आँट माया” बोलको गीतमा खुमन अधिकारीको लय र रमिला न्यौपानेको शब्द रहेको छ । प्रस्तुत गीतको म्युजिक भिडियोमा हट मोडल पार्वती राई र शिब सागर मगरको एक सुमिंग पुल भित्रको रोमान्च देख्न सकिन्छ । भिडियोलाई निर्देशन प्रकाश भट्टले गरेका हुन् भने छायांकन करन चैंसिर र सम्पादन बिष्णु शर्माले गरेका छन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2021-04-26

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ