Flash

काठ्माण्डौ असार २८ – बाध्यता र बिवसताको कारण सांगितिक क्षेत्रबाट केहि समय टाढिएका लोकप्रिय गायक तथा सर्जक रामहरी भण्डारी अहिले भने निकै शसक्तताको साथ आउन थालेका छन । उनको प्रस्तुतिमा गोल्डेनको सारी, फुल्छ फुल पात मात्रै डाठ् बिना, भैगो बिर्सिदेउ, धोबि किनारमा लगाएतका गीतहरु बजारमा अहिले बजारमा निकै चर्चामा रहेका छन । उनै रामहरीको प्रस्तुतिमा पछिल्लो सांगितिक प्रस्तुति “लोभि नजर लगाउछौ सारिमा” बोलको गीत पनि सार्बजनिक भैसकेको छ । सार्बजनिक भएको छोटो समयमा नै उक्त गीतलाई धेरै श्रोता तथा दर्शकहरुले रुचाईसकेका छन ।

माथि उल्लेखित गीतमा रामहरी भण्डारी र सबिता ढुंगानाको सुमधुर स्वर सुन्न सकिन्छ । गीतलाई लय सानु के.सि ले तयार पारेका हुन भने शब्द सुफिक्स मदनले तयार पारेका छन । निकै रोमान्चक सैलिमा तयार भएको यस गीतको म्युजिक भिडियोमा मनोज लामिछने, आशा भुसाल, राज पुलामि मगर र लक्ष्मि दर्नालको आकर्षक अभिनय देख्न सकिन्छ । भिडियोलाई निर्देशन सानु के.सि ले गरेका हुन भने कोरियोग्राफि निरेन श्रेष्ठ, र छायंकन तथा सम्पादन दिनेश मुस्कानले गरेका छन ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2021-07-12

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ