Flash

काठमाण्डौ श्रावन ०४ – नेपाली नारीहरुको महान चाड हरितालिका तीज २०७८ नजिक आइरहंदा कलाकारहरुले समय साप्यक्ष तीज गीतहरु पनि बजारमा ल्याउन थालेका छन् । यस्तो त हिजो आजका तीज गीतमा पहिले जस्तो मौलिकता भने थोरै मात्रामा भेटिने गर्दछ ।  यसै बिषयलाई ख्याल गर्दै मौलिकता र समय साप्यक्षता भित्र ए.बि.एस म्युजिक प्रालिले एक गीत “टिकटक बनाउछु नाच” बरिलै” बोलको गीतलाई सार्बजनिक गरेको छ ।

गीतलाई लय युनिक भोजराज बि.क ले तयार पारेका हुन् भने शब्द ए.बि.एस म्युजिक प्रालिका प्रबन्ध निर्देशन गायक तथा शर्जक बिदुर आपगाईंले लेखेका छन् । प्रस्तुत गीतको म्युजिक भिडियोमा अन्जली अधिकारी र अर्जुन गौतमले आकर्षक नृत्य देखाएका छन् । बिष्णु तामाङ्ग द्वारा संगीत संयोजन भएको गीतको म्युजिक भिडियोलाई निर्देशन कपिल लामा, कोरियोग्राफी माधब श्रेष्ठ, छायांकन बिपिन क्षेत्री र सम्पादन नबिन घर्ति मगरले गरेका छन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला । 

Published date : 2021-07-19

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ