Flash

काठमाण्डौ असार २८ – जब मान्छेको आफ्नो जिम्मेवारीमा भार बढ्दै जान्छ, तब उसले आफ्नो जिबनको यथार्थ स्वाद पाउने गर्दछ । यो मात्र होइन, हामीले नेपाली समाजमा उमेर पाको हुँदै गएपछि भजन किर्तन तिर बढी ध्यान जाने गरेको पनि पाएका छौं । यसैको उपज पनि हुन सक्दछ नेपाली गीत संगीतको क्षेत्रमा आफ्नो छुट्टै पहिचान बनाउन सफल गायक तथा शर्जक रामकुमार कार्कीको “शिब भजन” । उक्त भजन भर्खरै सार्बजनिक भएको छ । शिब भजनलाई बजारमा ल्याएता पनि लोक तथा दोहोरी गीत संगीतलाई पनि निरन्तरता दिईरहने रामकुमार कार्कीले बताएका छन् ।

बजारमा आएको उक्त शिब भजनमा रामकुमार कार्की र स्मृति शाहीको सुमधुर स्वर सुन्न सकिन्छ । गीतलाई शब्द भिमसेन खतिवडाले लेखेका हुन् भने संगीत घमेश दुलालको रहेको छ । यस भजनको म्युजिक भिडियो पनि तयार भएको छ । भिडियोमा बिशाल बस्नेत (शिब) अनुषा मगर (पार्वती) हरिचन्द्र के सी (पुजारी) दिपेन्द्र खड्का (तबला) र सुनिल श्रेष्ठ (मादल) मा प्रस्तुत भएका छन् । भिडियोलाई छायांकन मुकेश हुमागाईंले गरेका हुन् भने निर्देशन तथा सम्पादन बिनोद बमले गरेका छन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर नु होला ।

Published date : 2021-07-21

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ