Flash

काठमाण्डौ श्रावन ११ – लोक दोहोरी गीत घैया मकै बाट सफल जोडी मानिएका शम्भु नेपालको लय तथा रामशरण आलेको शब्दमा भर्खरै मात्र “ओई लुरी” बोलको गीत सार्बजनिक भएको छ । त्यसो त यो जोडीको सहकार्यमा घैया मकै भन्दा पहिले पनि थुप्रै गीतहरु सार्बजनिक भैसकेका छन् । तर पनि घैया मकै बोलको गीतले उनीहरु द्वयलाई थप उचाईमा पुर्याउन सफल भएको छ । फल स्वरूप यो गीत “ओई लुरी” बोलको गीत रामशरण आले र शम्भु नेपालको सहसृजनामा बजारमा आएको हो ।

रोश्नी थिङ्ग र अन्जली वाइबाको प्रस्तुतिमा बजारमा आएको यस गीतमा देब श्रेष्ठ र सुनिता दुलालको सुमधुर स्वर सुन्न सकिन्छ । प्रस्तुत गीतको म्युजिक भिडियोमा प्रकाश तामाङ्ग राज र अनिता बस्नेतको आकर्षक अभिनय सहितको नृत्य देख्न सकिन्छ । भिडियोलाई निर्देशन निरेन श्रेष्ठ, कोरियोग्राफी अमोन रानाले गरेका हुन् भने छायांकन मुकेश हुमागाईं र सम्पादन राजकुमार मगरले गरेका छन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2021-07-26

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ