Flash

काठमाडौं । गायक रिवाज सिंह सुनारको स्वर, शब्द र संगीतमा समावेश ‘देश विकास’ बोलको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ। गायक सुनारको यस भिडियोमा भ्रष्टाचारका कारण देशको प्रगति हुन नसकेको कुरालाई प्रस्तुत गरिएको छ । देशलाई समृद्ध बनाउनको लागि इमान्दार नेताको खाँचो रहेको कुरा समेत गीतमा समावेश गरिएको छ ।
सम्भव सुवेदीले छायाँकन र सम्पादन गरेको यस भिडियोमा धुर्व बिश्वकर्मा , निश्चल कार्की र प्रमोद श्रेष्ठ फिचर्ड छन्। कल्याण थापाको निर्देशनमा भिडियो तयार पारिएको हो। गायक सुनारको च्यानल ‘रिवाज सिंह सुनार’ मार्फत भिडियो सार्वजनिक भएको हो। गायक सुनारले यस गीतलाई हेरेर सुनेर प्रतिक्रिया दिन सबैलाई आग्रह गरेका छन्।

Published date : 2022-03-27

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ