Flash

काठमाण्डौ चैत्र २७ – स्थायी घर ठुलादुर्लूँग ललिपुर भएका सुरज थोकरको प्रस्तुतिमा “मायालाई सम्झेर” बोलको गीत अहिले बजारमा रहेको छ । बुबा सोमा बहादुर थोकर र आमा लक्ष्मी कुमारी थोकरको कोखबाट जन्म लिएका उनले यस भन्दा पहिले पनि करिब ९ वटा गीतहरु सार्बजनिक गरिसकेका छन् । थोकर ८ बर्ष देखि निरन्तर रुपमा सांगीतिक क्षेत्रमा क्रियासिल रहँदै आएका छन् ।

सुरज थोकरको पछिल्लो प्रस्तुति “मायालाई सम्झेर” बोलको गीतमा सुरज थोकर र जितु लोप्चनको सुमधुर स्वर सुन्न सकिन्छ । सुरज थोकर कै लय तथा शब्द सिर्जना भित्र सजिएको यस गीतको म्युजिक भिडियोमा युनेश लामा, रजनी लामा र उनिशा लामाको आकर्षक अभिनय देख्न सकिन्छ । लोक स्वादमा तयार भएको यस गीतलाई फ्याफुल्ला नेपाल नामको युट्युब च्यानल मार्फत सार्बजनिक गरिएको छ । सुरजको केहि समय पछी नै ट्वान्टी फर्स्ट सेन्चुरी बोलको गीत सार्बजनिक हुने तयारीमा रहेको छ ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2022-04-10

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ