Flash

विराटनगर , माघ २४
नव पुर्वेली गायक सन्तोष लिम्बुको आवाजमा उनको दोश्रो गित तक्मामा सजिएको फुल थुग्गा बजारमा आउने तयारीमा रहेको छ । पुर्वेली भाकामा सजिएको गितलाई मैलिकता थप्ने काम गरेको उनले बताएका छन । नेपाली सागंगितक क्षेत्रमा क्रियाशिल गायकले आफनो मौलिक भाकाहरुलाई आफनो आवाजको माध्यम बाट आम दर्शक तथा श्रोता माझँमा ल्याउने विचार गरेका छन ।गाउँघरको सम्झनामा गाइने यस प्रकारका गितको माग अधिक रहेको छ ।पुवेर्ली मारुनि फुलको थुग्गा गितको शब्द तथा संगित प्रविन साम्पाङ राईको रहेको छ भने पुर्वका विभिन्न ठाउँमा छायाँकन गर्ने गायक ले बताएका छन ।

Published date : 2018-02-07

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ