Flash

..
रोशन पोखरेल विराटनगर माघ २५

भैरबकालिका म्युजिक प्रालीको प्रस्तुतिमा गायक प्रकाश रानाको दोश्रो प्रस्तुति “गयौ दिलमा आगो झोसेर ” बोलको म्युजिक भिडियो युट्युवबाट सार्वजनिक छ ।गायक हिम सागर बस्नेत र गायिका पुुर्णकला विसीको आवाजमा रहेको गीतमा माया प्रेमका कसिला चोटका भावहरुलाई गित मार्फत ब्यक्त गरिएको छ । हिरामणि भण्डारीको शब्द र संगीत गितमा रहेका छन् ।आफुलाई माया गर्ने प्रेमीकाले आफुलाई छोेडेर पराईको हात समातेर हिड्दा कस्को पो मन नरोला र ? मायालुलाई आफनै सम्झेर दिल दिदाँ समय र परिस्थीतिले विछोडिदाको पिडालाई गितमा ब्यक्त गरिएको छ । भैरबकालिका म्युजिक प्रालिले सार्वजनिक गरेको म्युजिक भिडियोमा लोकेन्द्र शाही र रुपा कडेलको अभिनय रहेको छ । अहिलेका निकै ब्यस्त तथा कुशल निर्देशक काजिश श्रेष्ठले गितको भिडियोमा निर्देशन गरेका हुन । भिडियोलाई सुजन शाहीले सम्पादन र अजय रेग्मीले छायांकन गरेका छन ।

हेर्नुहोस भिडियो

Published date : 2018-02-08

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ