Flash

काभ्रे,फागुन , ३१
धुलिखेल,सिन्धुली हुदै बर्दिवास निस्कने बि.पि राजमार्ग देश कै नमुना रोड बर्षाै बर्ष देखि चलिरहेको अवस्थामा पनि त्यहाँ आसपासका छेउ छेउका गाउँ च्यासिङ,फुलबारी,कालिन्चोक,सुगुरे, बतासे गाउँमा मोटर बाटो को काम भने बिस्तारै बिस्तारै बिस्तार अगाडी बढ्न थालेपछि स्थानिय बासिन्दा हर्षित भएका छन ।

कटुन्जे गाउपालिका भित्र पर्ने ४ न. च्यासिङ खोल्का हुँदै फुलबारी को बाटो केही दिन अघि मात्र पूरा भएको स्थानिय बासिन्दाले बताएका छन ।अध्यक्ष बाबू तामाङ अनि सचीव अनिल तामाङ को पहलमा उक्त समिती बनाइ सडक निर्माण कार्य लाई अगाडि बढाइएको हो।उक्त सडक उचित ठाउँ सम्म जोड्न बजेट अभाबका कारण नसकेता पनि तेहाका उपभोक्ता भने गाउँमा गाडी गुडेपछी निकैनै हर्सित छन ।आरुस कन्ट्रक्सन को एक्साभेटर मार्फत उक्त सडक को निर्माण भएको हो।एक्साभेटर अपरेटर श्याम आले मगर ले सोचेको भन्दा निकैनै राम्रो काम गरेको भनेर अपरेटर श्याम आले मगर लगाएत सम्पुर्ण टिम लाइ धुमधाम सग सुनिल शिबभक्ती लगाएत अग्रजहरुले बिदाइ तथा सम्मान गरेको थियो।

Published date : 2018-02-12

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ