Flash

 

 

राजु बोहरा–काठमाडौँ ।
देशमा भएको युवा स्वरोजगार र आफ्नो पारिवारिक समस्याको कारण पछिल्लो समयमा कयौं नेपाली बिदेशिन बाध्य बनिरहेका छन् । हो यस्तै पेरिफेरिमा रहेर तुलसी राना मगरको वास्तविक कथामा आधारित एक निकै मन छुने लोक दोहोरी गीत बजारमा आएको छ । हामीले उनको वास्तविकतालाई भित्रि रुपमा कोट्याउन चाहेनौं तर पनि तुलसी आफ्नो पारिवारिक समस्याको कारण पर्देशिन पुगेको जानकारी हामीलाई गराएकी छिन् । “निष्ठुरी गरेनौ केहि वास्ता” नामको साथमा बजारमा मेलमिलाप डिजिटल प्रालिले सार्बजनिक गरेको प्रस्तुत गीतमा श्यामलाल कंडेल र मुना बि.सी को सुमधुर स्वर सुन्न सकिन्छ । यस गीतलाई लय अर्जुन बि.सी ले तयार परेकी हुन् भने शब्द तुलसी राना मगर को रहेको छ । निकै मन छुने स्वादमा तयार भएको यस गीतको म्युजिक भिडियोमा तुलसी राना मगर र आरएन पुडासैनी को जिबन्त अभिनय रहेको छ । भिडियोलाई निर्देशन प्रविन थापाले गरेका हुन् भने छायांकन तथा सम्पादन शक्ति प्रजोल घिमिरेले गरेका छन् ।
भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2018-02-14

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ