Flash

विराटनगर , फागुन ४
गायक तेजकुमार खवासको आवाजमा रहेको ‘उजाड मेरो’ गीतको म्यूजिक भिडियो यूटुब मार्फत सार्वजनिक भएको छ । काठमाण्डौंको बुढानिलकण्ठमा सुटिङ भएको उक्त गीतको म्यूजिक भिडियो प्रकाश धितालले निर्देशन गरेका हुन । पुस्कर सुनुवारले एरेन्ज गरेको भिडियो उत्सव दाहालले क्यामेरामा कैद गरेका छन् । भिडियोमा सञ्जय पौडेल र मेलिना राईले रोमान्स गरेका छन् । भिडियोको सम्पादन निशान घिमिरेले गरेका छन् भने गीतको शव्द शिवकुमार दनुवारले लेखेका हुन । उजाड मेरो बोलको सो गीत गायक खबासको ह्यापी एल्बममा समाबेश छ ।

हेर्नुहोस भिडियो ।

Published date : 2018-02-16

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ