Flash

सरगम तिलक मगर
नेपाली गित सँगितको बजारमा पछिल्लो समय लाई लक्षित गरी सागर सिञ्जाली मगर र कला मगरको स्वरमा “पिरतीको भाषा” नामक गित बजारमा आएको छ । सागर र कलाको यो भन्दा पहिले “आशु बेच्ने बजार” नामक गित बजारमा लिएर आएको थिए जुन गितले धेरै सफलताको पनि पाएको थियो । त्यही गितको अपार सफलताको पछि मालती डिजिटल म्यूजिक प्रा लीको प्रस्तुतीमा रामु खड्काको मनै छुने लय सिर्जना भित्र रामु सिञ्जाली मगर र आकाश खनालको उत्कृष्ट शब्द सिर्जना मा यो गित बजारमा आएको छ ।

गितको म्यूजिक भिडियो मा अञ्जली अधिकारी र आकाश खनालके अभिनय रहेको छ । अमर शाक्यको सम्पादन रमेश घिमिरेको छायाँकन तथा कपिल लामाको म्यूजिक भिडियो मा निर्देशन रहेको छ । यो गितको सफलताको लागी धेरै भन्दा धेरै शुभकामना ।
गितको पूरा भिडियो हेर्नुहोस

Published date : 2018-02-17

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ