Flash

काठमान्डौँ ,फागुन ११ । नेपाली सांगीतिक क्षेत्रमा प्रतिभाशाली नवगायकहरु प्रमोद शाह र रिजाल पायल राईको आगमन भएको छ । ‘उकाली ओराली’ बोलको गीतसँगै उनीहरु गायन क्षेत्रमा प्रवेश गरेका हुन । लोक लयमा आधारित गितमा नेपाली पनको भाका समेटिएको छ । गीतको गायकी सुने पश्चात उनलाई प्रतिभाशाली गायकको पंक्तीमा उभ्याइएको छ । सर्वोकृष्ट रचनाको रुपमा उनीहरुको गायन शैलिलाई लिन सकिन्छ ।
प्रमोद शाहको शब्द तथा संगितमा तयार पारिएको गीतको भिडियो पनि प्रियसी म्युजिक प्राली मार्फत सार्वजनिक भएको छ । उकाली ओराली भिडियोको निर्देशन बविता श्रेष्ठले गरेकीइ हुन् भने गीतको छायांकान सागर गौत्तम एवं सम्पादन अविनाश डिसीले गरेका छन् ।

गितको भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला ।

Published date : 2018-02-23

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ