Flash

फागुन १६, काठमाडौं । प्रतिभाशालि पुर्वेली गायक देवकुमार मगरको सुमधुर आवाजमा नयाँ पप गित ‘मेरी सोल्टिनी’ बजारमा आएको छ । तोरण श्रेष्ठको शब्द, देवकुमार मगरको संगीतमा‘मेरी सोल्टिनी’ बोलको गीतको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ । आफ्नो प्रेमिका प्रति समर्पित एक प्रमिको भाव यो गीतमा पोखिएको छ । आफनी प्रेमीलाई रिष राँग फालेर आफु सगै बस्नको लागी अनुरोध गरिएको छ । पछिल्लो समय चर्चामा रहेका निर्देशक एकान्त मगरले निर्देशन भिडियोलाई गरेका छन् ।शनि सुनवारको छायाँकन , अर्जुन खड्काको सम्पादन रहेको भिडियोमा जुना मगर र काजु तामाङको अभिनय देख्न सकिन्छ ।

हेर्नुहोस भिडियो

Published date : 2018-02-28

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ