Flash

  राजु बोहरा–काठमाडौँ । नेपाली लोक तथा दोहोरी गीत संगीतको क्षेत्रका लागि समर्पित नाम मेशना डिजिटल प्रालिले फेरी अर्को मनछुने लोक दोहोरी गीतलाई बजारमा पस्किएको छ । निश्चल दवाडीको प्रस्तुतिमा बजारमा आएको उक्त गीत “मुना मदन” को नाम मा बजारमा आएको हो । अजम्बरी प्रेम कथामा आधारित यस गीतमा पूर्ण कला बि.सी र निश्चल दवाडीको सुमधुर स्वर रहेको छ । प्रतिभावान कलाकार निश्चल दवाडी द्वारा नै लय तथा शब्द सृजनाले भरिएको यस गीतको म्युजिक भिडियोमा रन्जिता गुरुङ र निश्चल दवाडी कै जिबन्त अभिनय देख्न सकिन्छ । भिडियोलाई निर्देशन कपिल लामाले गरेका हुन् भने छायांकन सुरेश श्रेष्ठ र सम्पादन दिपक बिस्टले गरेका छन् । गीतको भाव अनुसार गायक, सर्जक तथा मोडल निश्चलले अहिलेकी सर्वप्रिय गायिका पूर्ण कला बि.सी लाई हजार जनम तिम्रै हुन पाउँ भन्दै आफ्नो मायालु भाव समर्पित गरेका छन् भने यता अर्की मोडल रान्जिता गुरुङले पनि यस गीतको कथावस्तु अनुसार हजार जनम तिम्रै हुन पाउँ भन्दै निश्चल समक्ष समर्पित बनेकी छिन् ।
भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2018-03-05

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ