Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । नेपाली लोक तथा दोहोरी क्षेत्रमा आफ्नो छुट्टै पहिचान स्थापित गरेका चर्चित तथा लोकप्रिय गायक मौसम गुरुङ र देबी घर्तिको को सुमधुर आवाजले सजिएको मौलिक कौरा (चुड्का) “मोहोनी” भर्खरै सार्वजनिक भएको छ । गायक मौसम गुरुङले अन्य माया प्रितिका गीतहरु बजारमा ल्याईरहंदा आफ्नै कला संस्कृति र मौलिक परम्परामा आधारित यो उत्कृष्ट कौरा (चुड्का) गीत ल्याउँदा संगीत पारखिहरुको तर्फ बाट बधाई तथा शुभकामनाको ओहिरो प्राप्त गरिरहेका छन् । प्रस्तुत गीतको लय शब्द र गायन जति उत्कृष्ट बनेको छ , त्यतिनै उत्कृष्ट भिडियो बनेको छ ।

भिडियो मा चर्चित गायक मौसम गुरुङ र जुना गुरुङ को अभिनय रहेको छ भने गीतमा शर्मिला गुरुङ को शब्द र मौसम गुरुङ को लय सृजना रहेको छ । मनाङ गुरुङ को निर्देशन तयार भएको यस गीतको भिडियोलाई छायांकन भने कारण चैसिर ले गरेका हुन् । बिष्णु शर्मा को सम्पादन रहेको गीतको अडियो तथा भिडियोलाई शितल शिजन डिजिटल प्रालिले आफ्नै युटुब चयानल बाट सार्बजनिक गरेको छ ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2018-03-06

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ