Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । पछिल्लो समयमा आफ्नै कला संस्कृति र मौलिकता लाई ध्यानमा राखेर धेरै लोक तथा दोहोरी गीतहरु बजारमा आइरहेका छन् । सोहि क्रममा डी.के म्युजिक प्रालिले शिशिर लामाको एक गीतलाई पनि बजारमा सर्बत्र उपलब्ध गराएको छ । यो गीत सुन्दा एक ताका थियो’ यस्ता गीतहरुले नेपाली लोक तथा दोहोरी गीत संगीतको उचाइमा वृद्धि गरेको, हो त्यस्तै स्वाद भएको यस गीतले पनि नेपाली लोक तथा दोहोरी गीत संगीतको क्षेत्रलाई पुनः उक्त स्थानमा पुर्र्याउन सहयोग गर्ने बिस्वास लिन सकिन्छ ।

शिशिर लामा र गीता रोकाको सुमधुर स्वर लहरीले सुसजित यस गीतको म्युजिक भिडियोलाई सम्रन् तामांग र जुना मगरको आकर्षक अभिनय सहितको नृत्यले पनि अझै थप उत्कृष्ट प्रदान गरेको छ । शिशिर लामाको लय र देवेन्द्र लामिछानेको शब्द सृजनाले सजिएको यस गीतको म्युजिक भिडियोलाई निर्देशन बसन्त रेग्मी र धिरज खत्रीले गरेका हुन् भने छायांकन केशबराज रसाइली त्यसैगरी सम्पादन हुम गैरेले गरेका छन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2018-03-13

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ