Flash

आर पोखरेल , काठमान्डौँ, चैत ५
विन्ध्यावासिनी म्युजिक प्रालीको प्रस्तुतिमा गायक रमेश गोरखाली र रचु थापाकोे सुमधुर आवाजमा “बत्ति झै बलेकी ” युटुव मार्फत बजारमा सार्वजनिक भएको छ । ।नेपाली समाजमा विध्यमान रोधी घरमा बसेर आपसमा सुख दुखका कुराकानी गर्ने परम्परालाई “बत्ति झै बलेकी ” गीतले जिवन्तता दिएको छ । मन भित्रको पिडा र माया प्रेमका कहानीहरुलाई गीतको माध्यमबाट गाएर आफना दुख प्रेमीकालाई गीतमा समेटिएको छ । बाध्यता र विवस्ताले आपसमा छुटदा पनि मिलेर बस्नुपर्छ भन्ने सन्देश गीत मार्फत दिइएको छ । गीतमा निश्चल दवाडीको शब्द साथै सुरेश लामिछानेको निकै मनछुने लय सिर्जना गरेका छन । सागर गौत्तमले छायाँकन गरेको भिडियोलाई अविनाश डिसीले सम्पादन गरेका छन । करिष्मा ढकाल , रमेश गोरखाली र राजकुमार सुनामको अभिनय रहेको सो गीतमा काजिश श्रेष्ठले निर्देशन गरेका छन ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला

Published date : 2018-03-19

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ