Flash

आर पोखरेल , विराटनगर , चैत ५
अनिल तामाङको आवाजमा रहेको ‘पोखरा फेवातालैमा’ गीतको भिडियो बजारमा आएको छ । पुवेर्ली सर्जक तेजकुमार खबासको शव्द तथा संगीत रहेको गीतको भिडियो पोखराको फेवाताल आसपास खिचिएको खबासले बताए । गीतको एरेञ्ज नरेन्द्र बियोगीले गरेका छन् भने केशव अधिकारीले भिडियो खिचेका छन् । शङ्कर अधिकारी घायलले निर्देशन गरेको भिडियोमा राजन महर्जनले कोरियोग्राफी गरेका छन् ।प्रेम शर्मा पौडेलले सम्पादन गरेको उक्त भिडियो हाइलाइट म्यूजिकले बजारमा ल्याएको हो । गीतलाई निकै राम्रो सगँ प्रस्तुत गरिएको छ । म्यूजिक भिडियोमा मेलिना राई, बिनोद लामा,सौरभ,राजु, रामशरण र येमनलगायको नृत्य तथा अभिनय रहेको छ

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला

Published date : 2018-03-19

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ