Flash

विवेक लोप्चन , काठमान्डाँै , चैत २१
गायक एंव सङ्गितकार सन्तोष प्रगाढको झिङ्गा ला ला रे बोलको गीत बजारमा सार्वजानिक भएको छ् । नेपाली संगित क्षेत्रमा सन्तोष प्रगाढ गायक,सङ्गितकार एंव एरेन्जर हुन । नेपाली साङ्गितिक क्षेत्रमा उनले अहिले सम्म करीब ५०० भन्दा बढी गीतको सङ्गित संयोजन र सङ्गित गरिसक्नुभएको छ । । बिशेष गरी नेपाली भाषाका गीतहरु,तामाङ सेलो,नेपाली चलचित्रका गीतहरु एरेन्ज गरिसक्नुभएको छ ।
गीतमा सोम कुस्कुमाझी र दिनेस सुवेदिको शब्द,सन्तोष प्रगाढको सङ्गित,स्वर र एरेन्ज रहेको छ् । सुरज सिलवाल,साजना माझी र श्री शक्ती को अभिनय रहेको भिडियोलाई दिलिप राइले कोरियोग्राफी,टेकेन्द्र कार्किले निर्देशन,अर्जुन सापकोटाले छायाङ्कन एंव टेकेन्द्र शाहले सम्पादन गरेका हुन ।

हेर्नुहोस भिडियो सहित ।

Published date : 2018-04-04

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ