Flash

आर पोखरेल , काठमान्डौँ –अमुल्य म्युजिक प्रालीको प्रस्तुतिमा गायक प्रेम घिमिरे र सागर लामाको मार्मिक लोकदोहोरी पुर्ण विराम चिन्ह बजारमा युटुव मार्फत सार्वजनिक भएको छ । गायक प्रेम घिमिरे र कोपिला छत्यालको सुमधुर आवाजमा रहेको मार्मिक कोशेली बजारमा आएको हो । शिव अकेली को शब्द सिर्जना तथा प्रेम लामाको मार्मिक लय सिर्जनामा सो गीत बजारमा आएको हो । म्युजिक भिडियोलाई बासु न्यौपाने ले छायाँकन गरेका हुन भने अशोेक विक निर्देशन गरेका हुन । भिडियोमा रमेश विक रसायलीले सम्पादन गरेका हुन भने भिडियोमा प्रेम र नैना वत्स्यालले अभिनय गरेकी छन ।

हेर्नुहोस भिडियो ।

Published date : 2018-04-10

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ