Flash

आर पोखरेल , काठमान्डौँ – नेपाली सांगितक क्षेत्रमा निरन्तर क्रियाशिल रहेका गायक कमल ज्योती र गयिका सविना मगरको बास्तविक जिवनमा आधारित मार्मिक लोकदोहोरी गीत म्युजिक नेपाल मार्फत बजारमा आएको छ । विदेशिएका नेपाली युवा युवतिको भावनालाई आधार बनाएर गीत निमार्ण गरिएको बताए । खाडि मुलुकमा गएर आफना परिवारका सदस्यलाई खुशी पार्ने कामका लागी नेपालका हजारौ युवा युवति लागी परेका छन । गीतमा तुलाराम डाँगी क्षेत्रीको शब्द तथा कमल ज्योगीको संगित रहेको छ । गीतको म्युजिक भिडियोमा आशा खड्का र विरेन्द्र ढकाल लगायतले अभिनय गरेका छन् । ‘ भिडियोलाई सागर गौत्तमले छायाँकन गरेका हुन भने सम्पादन अविनास डिसीले गरेका छन । भिडियोलाई बविता श्रेष्ठले निर्देशन गरेकी हुन ।

हेर्नुहोस भिडियो ।

Published date : 2018-04-10

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ