Flash

रोशन पोखरेल , काठमान्डौ, बैशाख ४ –मुना मदन डिजिटल म्युजिक प्रालीको प्रस्तुतिमा हेमलाल धर्ति र नरमाया धर्तिको सुमधुर आवाजमा सजिएको लोकदोहोरी ‘पागल’ युटुव मार्फत बजारमा आएको छ । विछोडका भाकालाई मन बुझाउने माध्यम बनाएर गीतमा पोखिएको छ ।गीतमा प्रेम रावलको शब्द तथा हिमलाल धर्तिको लय सिर्जना रहेको छ । गीतको म्युजिक भिडियोलाई बविता श्रेष्ठले निर्देशन गरेकी हुन् । ‘ गीतको भिडियोलाई सागर गौत्तमले छायाँकन गरेका हुन भने सम्पादन अविनास डिसीले गरेका छन । भिडियोमा सारिका केसी र निशल जिएमको अभिनय रहेको छ ।

हेर्नुहोस भिडियो ।

Published date : 2018-04-18

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ