Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । रोजगारको सिलसिलामा हाल साउदी अरबमा रहेता पनि सर्जक कृष्ण राई बिन्दास ले आफ्नो शब्द मार्फत लगनको मिति तय गरेका छन् । उनले एक गीत मार्फत’ तोकी हालौं लगनको मिति, मुस्किल हुन्छ पछिको स्थिति, ढिला गरे अर्कैले लैजान्छ, म त हिडे जोतिशका लगन जुराउन भनेका हुन् । विकास परियार र सनिषा कार्कीको सुमधुर स्वर लहरिले सजिएको यस गीतलाई लय भने गायक विकास परियार स्वयम् ले तयार पारेका हुन् ।

रोमान्चक सैलिमा तयार भएको यस गीतको म्युजिक भिडियोमा दिपक खड्का, कमला थापा,प्रेम खड्का र पारस तिमल्सिना को अभिनय हेर्न सकिन्छ । सनिषा कार्कीको “लगनको मिति” नामकरण को साथमा बजारमा आएको यस गीतको म्युजिक भिडियोलाई निर्देशन खमेश श्रेष्ठ, छायांकन सागर गौतम र सम्पादन नबिन घर्ति मगरको रहेको छ ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2018-04-19

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ