Flash

सुसम न्यौपाने , सिड्नी अस्ट्रेलिया

पछिल्लो समय नेपालमा जति कै विदेशमा बिशेष गरि अस्ट्रेलिया र अमेरिकाबाट नेपाली म्युजिक भिडियोहरु बन्ने क्रम उतिकै बढेको छ, नेपाली नया बर्ष पछिको १ हप्तालाई हेर्ने हो भने विदेशबाट पनि धेरै भिडियोहरु सार्बजनिक भए त्यही मध्यको एक हो इश्वोर पोख्रेल अविरलको ” कति बज्यो भनेर सोधम कि ? ”
एकनारायण भण्डारीको शब्द अनि संगीतमा अस्ट्रेलियामा रहदै आएका गायक इश्वोर पोख्रेल अविरलले आफ्नो नयाँ गीत सार्बजनिक गरेका छन् । बर्षा शिवाकोटी र आकाश श्रेष्ठलाई फिचरिङ्ग गरिएको गीतलाई अहिलेका ब्यस्त निर्देशक निकेश खड्काले निर्देशन गरेका हुन् भने रिकेश खड्काको सम्पादन रहेको छ । इश्वोर पोख्रेलकै आधिकारिक YouTube Channel मार्फत गीत सार्बजनिक गरिएको हो ।

Published date : 2018-04-28

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ