Flash

रोशन पोखरेल , बैशाख २२
नेपाली गीत संगीतको क्षेत्रमा एक पछि अर्काे गर्दै थुप्रै नयाँ–नयाँ स्वाद्का म्युजिक भिडियोहरु दर्शक माझ ल्याईरहेका गायक केशव पौडेलको नयाँ म्युजिक भिडियो “सिकारी ” विन्ध्यावासिनी म्युजिक प्राली मार्फत सार्वजनिक भएको छ ।

गीतकार रामकुमार आचार्यको मिठासपुर्ण शब्दमा रहेको “सिकारी ” बोलको गीतमा केशव पौडेलको संगीत रहेको छ । यो गीतको म्युजिक भिडियो विभिन्न रमणीय स्थलहरुमा अजय रेग्मीले छायांकन गरेको हुन् भने सम्पादन दिपक विष्टले गरेका हुन् । यो गीतको म्युजिक भिडियोमा बहुचर्चित निर्देशक काजिश श्रेष्ठ र नम्रता सापकोटाले अभिनय गरेका छन् । भिडियोलाई काजिश श्रेष्ठले निर्देशन गरेका छन ।

हेर्नुहोस भिडियो ।

Published date : 2018-05-05

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ