Flash

रोशन पोखरेल, विराटनगर , बैशाख २९
जन्मभुमि प्रति समर्पित भएर विन्ध्यावासिनी म्युजिक प्रालीको प्रस्तुतिमा राम कुमार कार्कीको लोकदोहोरी “घर त मेरो रामेछाप जिल्ला” बजारमा आएको छ । सुमधुर आवाजका धनी गायिका पार्वती कार्कि र गायक राम कुमार कार्कि लोक गीत “घर त मेरो रामेछाप जिल्ला” बजारमा आएको हो । रामेछाप जिल्लाको वर्णन गदैँ आफनी प्रेमीकालाई माया लगाउन चाहेको कुरा गायकले गायिकालाई भनेका छन । कुमार कार्किको शब्द सिर्जना भित्र राम कुमार पौडेलले संगीत भएका छन भने सो सन्देश मुलक गीतलाई राजेश सोनीले एरेन्ज गरेका छन ।

मौलिक लोक लयमा आधारित गीतमा रामेछापमा अवस्थीत सवै प्राकृतिक सम्पदालाई समेटिएको छ । आफु जस्तो सुकेै भएपनि आफनो गाउँघरको याद सधै भरि रहने कुरालाई मर्मस्पर्शी रुपमा व्यक्त गरिएको छ । रामेछापको धार्मिक पर्यटकिय सम्भावना र रामेछापका विविध सम्पदालाई भिडियोमा देखाउन खोजिएको छ ।

गीतको भिडियोलाई सागर गौत्तमले छायाँकन गरेका छन भने नविन धर्ति मगरले सम्पादन गरेका छन । “घर त मेरो रामेछाप जिल्ला”मा कोरियोग्राफी काजिश श्रेष्ठले गरेका छन । साथै निर्देशन खामेश श्रेष्ठले गरेका छन । भिडियोमा अमृत बहादुर सुनार , रेवती मगर , सुरेश चन्द्र घिसिङ, मिङमा शेर्पा , कुमार जंग कार्कि र वविता कार्किको अभिनय रहेको छ ।

हेर्नुहोस भिडीयो ।

Published date : 2018-05-12

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ