Flash

रोशन पोखरेल, काठमान्डाँै , बैशाख ३१
मौलिक लोक सिर्जनाले जनजिवनका विरहका पल देखी भावनका भित्री भोगाइहरु पनि समेटने गर्छ र नेपाली पनको आभास दिलाउने गर्दछ । जिवन भर आफनी मायालुको साथमा विताउने चाहना हुदाँ हुदैँ पनि विभिन्न बाध्यताले आफनी प्रेमीकालाई कतिपय अवस्थामा छोडनुपर्ने बाध्यताको अवस्था आउने गर्छ । देवी म्युजिक सोलुसनको प्रस्तुतीमा “माया लाएरै हो ” गीतको भिडियो सार्वजनिक भएको छ ।
बहुप्रतिष्ठित चर्चित गायिका विष्णु माझी र गायक सुमन परियारको आवाजमा रहेको गीतमा मायाका सम्वादहरुलाई मौलिक भाकाको साथमा समेटिएको छ । सुनिल केसीको शब्द तथा सुरज लामिछानेको लय सिर्जनामा गीत तयार परिएको हो । गीतको भिडियोलाई सागर गौत्तमले छायाँकन गरेका छन भने सम्पादन दिपक विष्टले गरेका छन । गीतको भिडियोमा प्रेमी प्रेमीकाको भुमिकामा सागर थापा र लिला गिरीको सर्वाेकृष्ट अभिनय देख्न सकिन्छ । “माया लाएरै हो ” भिडियो लाई काजिश श्रेष्ठले निर्देशन गरेका छन ।
हेर्नुहोस भिडीयो ।

Published date : 2018-05-14

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ