Flash

काठमाडौं । माया भन्ने शब्द यस्तो हो कि जुज शब्द बिना मानिस मात्र होईन हरेक प्राणीहरुको पनि अस्तित्व हुँदैन । तर त्यही माया पनि सही तरिकाले गरिएन भने दोधार हुन सक्छ । यस्तै दोधार भएको छ गायक तथा संगीतकार ताराबीर पाण्डे र गायिका पबित्रा गुरुङ बिचको माया पनि । उनीहरुको मायामा दोधार हालै सार्वजनिक भएको एउटा गराई दिएको हो ।

मधु न्यौपानेको शब्द तथा ताराबीर पाण्डेकै संगीत रहेको यति माया दिउँ कि बोलको गीतको संगीत संयोजन भने योगेश काजीले गरेका छन् । चलचित्र गीतको फ्लेबरमा बनाईएको उक्त गीतलाई पाण्डे र गुरुङको स्वरले अझ मिठास थपेको छ ।

भिडियोमा हेर्नुहोस् :

Published date : 2018-05-17

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ