Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । नेपाली गित संगीतका अनुरागीहरुका लागि म्युजिक ल्याब प्रालिले फेरी अर्को निकै मनछुने गित बजारमा ल्याएको छ उक्त गित हिरालाल भोम्जनको नाममा “आँशुको उपहार” बोलको रहेको छ । कसैलाई मन देखि माया गरिन्छ र त्यो आफ्नो मान्छे आफ्नो समिप बाट भोलि आउछु भन्दै छुट्टिए पछी पुनः भेट नहुँदाको पिंडालाई गित मार्फत उतार्न खोजिएको छ । हाल मलेसियामा रहेका सबैको मन मुटुको धड्कन बन्न सफल गायक भिम लुहार र स्वस्तिका तिम्सिनाको सुमधुर स्वर लहरिले सजिएको यस गीतलाई लय शिब हमाल र शब्द कृष्ण राई बिन्दासले भरेका छन् ।

निकै मर्मस्पर्सी ढंग बाट यस गीतको म्युजिक भिडियो पनि निर्माण भएको छ । भिडियोमा बिनोद, साया, बिज्ञान, एकता र रुजनको घत लाग्दो अभिनय देख्न सकिन्छ । यस गीतको म्युजिक भिडियोलाई निर्देशन मिलन कार्कीले गरेका हुन् भने छायांकन सागर गौतम र सम्पादन मिलन कार्कीले नै गरेका छन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2018-05-18

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ