Flash

रोशन पोखरेल, काठमान्डाँै , जेष्ठ ५
लोकदोहोरी गीत संगीतको क्षेत्रमा स्थापित बनिसकेका गायक नकुल गौत्तम र सावित्री जोशीको आवाजमा रहेको ” गाजलु तस्विर ” गीतको भिडियो बजारमा आएको छ । लोक दोहोरी गीतमा दुखका भावका गीतको बाढी आइरहेको अवस्थामा आम दर्शक तथा श्रोतालाई डान्सिङ गीत बजारमा आएको हो । नेत्र प्रसाद ज्ञवालीको को शब्द तथा लय सिर्जनामा रहेको गीतमा आफनी मायालुलाई आफनो जिवन साथी बन्नको लागी अनुरोध गरिएको छ । । सुरेश श्रेष्ठले छायाँकन गरेको भिडियोलाई प्रकाश धमलाले सम्पादन गरेका छन । गीतको म्युुजिक भिडियोलाई स्मृति तिम्सिनाले निर्देशन गरेकी हुन । ” गाजलु तस्विर ” गीतमा काजिश श्रेष्ठ , करिष्मा ढकाल र जमुना , सिताको अभिनय रहेको छ ।

हेनुहोस भिडियो सहित

Published date : 2018-05-19

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ