Flash

आर पोखरेल, काठमान्डाँै , जेष्ठ ५
लमजुङको जिता कोट स्थायी घर भई हाल रोजगारीको शिलशिलामा विदेशी भुमि मलेसीयामा कर्मक्षेत्र बनाएर नेपाली मौलिक सिर्जना भित्र नेपाली पनको आभाष दिने मौलिक गीतका भावहरु समेटेर लोक गीतको संरक्षणमा क्रियाशिल अविनास गुरुङ र शंकर गुरुङको संयुक्त लोककोशेली बजारमा आएको छ । लोकदोहोरी गीत संगीतको क्षेत्रमा स्थापित बनिसकेकी गायिका कला मगर र गायक अविनास गुरुङको आवाजमा रहेको ” सागर भन्दा गहिरो ” गीतको भिडियो लाई अधिक मात्रामा दर्शक तथा स्रोताले मन पराएका छन । संगीतको बजारमा लोक संगीतको बजार ब्यापक रहेको छ । जिवनका तितो भोगाइलाई गित संगीतका सर्जकहरुले आफनै पिडालाई उनीहरुले आफनो आवाज मार्फत बाहिर ल्याएका छन । विनोद बावु केसीको शब्द तथा लय सिर्जनामा रहेको गीतमा आफनी मायालुलाई जिवन भर नछाडनको लागी आग्रह गरिएको छ । आफनो माया सागर भन्दा गहिरो भएर र आफनी प्रेमीकाको अभावमा आफनो जिवन उजाड हुने कुरा गरिएको छ । सुरेश श्रेष्ठले छायाँकन गरेको भिडियोलाई अमर शाक्यले सम्पादन गरेका छन । गीतको म्युुजिक भिडियोलाई कपिल लामाले निर्देशन गरेका हुन । ” सागर भन्दा गहिरो ” गीतमा विमल अधिकारी र टिइकल केसीको अभिनय रहेको छ ।
हेनुहोस भिडियो सहित

Published date : 2018-05-19

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ