Flash

रोशन पोखरेल, काठमान्डाँै , जेठ ६
पछिल्लो समय निकै ब्यस्त तथा चर्चित आफना सिर्जनाहरु आम संगीत पारखीहरुका लागी ल्याइरहेका गायक तथा सर्जक अमित बावु रोकाया र गायिका शान्ति श्री परियारको आवाजमा रहेको निकै चर्चित गीत “अर्को जन्म” को भिडियो सार्वजनिक भएको छ ।
सुपारी म्युजिक प्रालीको प्रस्तुतिमा रहेको गीतको भिडियोमा पहलमान खड्काको शब्द तथा अमित बावु रोकायाको लय सिर्जना रहेको छ । गोकुल अधिकारीको छायाँकन , मनोज कार्किको सम्पादन गीतको भिडियोमा छ । सारिका केसी र बिष्णु मल्लले अभिनय गरेका छन्। भने निर्देशन कपिल लामाले गरेका छन ।
हेर्नुहोस भिडियो सहित

Published date : 2018-05-20

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ