Flash

रोशन पोखरेल, काठमान्डाँै , जेष्ठ ६
गायक छिरिङ शेर्पाको नयाँ पप गीत “तिमी मेरै ” युट्युबबाट सार्वजनिक भएको छ । गायक छिरिङ शेर्पा स्यामको शब्द तथा संगीत गीतमा रहेको छ ।नेपाली पप विधामा निकै कम सिर्जना बजारमा आउने गरेका कारण आफनो गीतलाई निकै मन पराउने अपेक्षा गायक छिरिङले लिएका छन । आफनी प्रेमीकाको स्मरण गदै आफना भावहरुलाई गीतमा समेटिएको छ । आफनो भाग्यमा आफनी मायालु प्रेमिका बाट छुटनु सायद भाग्यमा लेखिएको हुनाले विछोड भएको कुरा उनले गरेका छन । मुकेश हुमागाईले छायाँकन गरेको भिडियोलाई अविनास डिसी ले सम्पादन गरेका हुन । भिडियोमा छिरिङ सँगै मोडल सगुन शाहीले अभिनय गरेकी छन् । गीतको भिडियोलाई बविता श्रेष्ठले निर्देशन गरेकी हुन ।

हेर्नुस भिडियो ।

Published date : 2018-05-21

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ