Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । स्थाई घर सिन्धुपाल्चोक जिल्ला त्रिपुरासुन्दरी गाउँ पालिका भएका बिशाल बोहरा द्वारा अबिनित फेरो अर्को म्युजिक भिडियो सार्बजनिक भएको छ । उनले यस अगी पनि थुप्रै गीतहरुको म्युजिक भिडियोमा आफ्नो अभिनय प्रस्तुत गरेर अशंख्य दर्शकहरुको मन जितिसकेका छन् । यस पटक भने भर्खरै सार्बजनिक भएको “मुटु भरि चोट” बोलको गीतको म्युजिक भिडियोको सबै दर्शकहरुको साथको प्रतिक्षामा बिशाल रहेका छन् ।

बिशाल बोहरा द्वारा अभिनित “मुटु भरि चोट” बोलको गित राजेश न्यौपाने र सपना कुँवरको नाममा प्रतिभा म्युजिक प्रालिले बजारमा ल्याएको हो । यस गीतमा राजेश न्यौपाने र सपना कुँवरको सुमधुर स्वर सुन्न सकिन्छ भने यस गीतलाई लय राजेश न्यौपाने र शब्द कृष्ण पौडेलले तयार पारेका छन् । विशालको साथमा भूमिका कार्कीको पनि अभिनय मिश्रण रहेको यस्गीत्को म्युजिक भिडियोलाई निर्देशन प्रेमराज पुनले गरेका हुन् भने छायांकन सुरज खनाल र सम्पादन प्रकाश एस के ले गरेका छन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2018-05-30

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ