Flash

रोशन पोखरेल, काठमान्डाँै, जेष्ठ २२
सुमार्ग म्युजिक प्रालीको प्रस्तुतिमा राम सहयोगी विसीको वियोगान्त प्रेम कथामा आधारित लोकदोहोरी गीत ”मलम पटटी “ बजारमा आएको छ । नेपाली कलाकारिताको विकाश गर्नको लागी सहयोगी विसीको शब्द सिर्जनामा गायक नारायण पाण्डे र लक्ष्मी रेग्मीको आवाजमा ”मलम पटटी” गीतको भिडियो आएको हो ।
नारायण पाण्डेको मौलिक लय सिर्जना रहेको गीतमा नेपाली पनको आभाष दिलाउने शब्दतथा लयको प्रयोग गरिएको छ । सुरेश श्रेष्ठले छायाँकन गरेको भिडियोलाई दिपक विष्टले सम्पादन गरेका छन । “मलम पटटी ” भिडियोमा महेन्द्र गौत्तम र सञ्चिता शाहीको अभिनय रहेको छ । गीतको भिडियोलाई काजिश श्रेष्ठले निर्देशन गरेका छन ।

हेर्नुहोस भिडियो

Published date : 2018-06-05

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ