Flash

आर पोखरेल , काठमान्डौँ , जेष्ठ २३
नेपाली मौलिक सिर्जनालाई आफना दर्शक तथा श्रोता माझमा सर्वाेकृष्ट रचनाहरु ल्याउदै आफनो छुटटै पहिचान बनाउदै गरेका सञ्चारकर्मि तथा सर्जक बासुदेव पोखरेलको मौलिक शब्दमा दशाको भिडियो आज बाट बजारमा सार्वजनिक भएको छ ।
गायक मेखम खाती र गायिका देवी धर्तिको सो गीतमा आवाज रहेको छ । मौलिक सिर्जना भएकाले भिडियो तथा अडियोलाई लाई अधिक मात्रामा दर्शक तथा स्रोताले मन पराउने अपेक्षा लिइएको बासुदेवले बताए । बाध्यताले आफनी मायालुबाट छुट्दाको अवस्थालाई चित्रण गरिएको छ ।आफनो मायालुले धोका दिए पछि पनि विगतको न्यानो मायाले सताएको कुरा गीतमा ब्यक्त गरिएको छ । बासुदेव पोखरेलको शब्द तथा किशोर खत्रीको मौलिक लय सिर्जना गीतमा रहेको छ । रेशम दलार्मीले छायाँकन गरेको भिडियोलाई विवेक सुनारले सम्पादन गरेका छन । गीतको म्युुजिक भिडियोलाई सिर्जन बरालले निर्देशन गरेका हुन । दशा गीतमा किशोर , पार्वती लामाको अभिनय रहेको छ ।

हेर्नुहोस भिडियो

Published date : 2018-06-05

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ