Flash

रोशन पोखरेल , काठमान्डौ ,जेष्ठ २५
सुपारी म्युजिक प्रालीको प्रस्तुतिमा बुद्धिमान श्रेष्ठ र दुर्गा तामाङको लोकदोहोरी गीत “मृत्यु दर्ताको ” गीतको भिडियो युटुव मार्फत सार्वजनिक भएको छ । जिवनमा दुखको अवस्थामा आइपर्ने पिडाका भावहरुलाई गीतको माध्यमबाट गायक विष्णु माझी र बुद्धिमान तामाङले आवाजको माध्यमबाट गीतमा मर्मस्पशी भावहरु ब्यक्त गरेका छन ।
सुनिल केसीको शब्द सिर्जना तथा गणेश अधिकारीको गीतमा मार्मिक लय सिर्जना रहेको छ । आफुले माया गरेको मायालुको मृत्युमा कसरी चोट पुग्छ भन्ने कुरालाई गीतमा ब्यक्त गरिएको छ । अजय रेग्मीले छायाँकन गरेको भिडियोलाई दिपक विष्टले सम्पादन गरेका छन । गीतमा मोडल अनु श्रेष्ठ र काजिश श्रेष्ठको अभिनय रहेको छ । “ मृत्यु दर्ता ” गीतको भिडियोलाई काजिश श्रेष्ठले निर्देशन गरेका हुन ।

हेर्नुहोस भिडियो ।

Published date : 2018-06-08

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ