Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । नेपाली लोक तथा दोहोरी गीत संगीत संगै आधुनिक गीत संगीतको पनि सिर्जना गरेर ख्याती कमाएका सर्जक अनिल खनालको शब्द संगीतमा एक गीतलाई भर्खरै बिन्ध्यबासिनी म्युजिक प्रालिले सार्बजनिक गरेको छ । “घुटुघुटु थुक निल्ने भएँ म” नाममा बजारमा आएको यस गीतमा आधुनिक गीत संगीत बाट आफ्नो छुट्टै पहिचान स्थापित गरेकी गायिका टिका प्रसाईं र शितलराज पाण्डेको रहेको छ ।

एक युवतीको सुन्दरताको प्रसंसा गरिएको यस गीतको म्युजिक भिडियोमा युबिन ढुंगाना, रजीना महर्जन र साथीहरुको रहेको छ । निकै रोमान्चक सैलिमा तयार भएको भिडियोलाई निर्देशन अनिल राईले गरेका हुन् भने छायांकन मधुर बस्नेत र सुजन दाहाल र त्यसैगरी सम्पादन बिनोद बमले गरेका छन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2018-06-16

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ