Flash

रोशन पोखरेल , असार ४ । गायक सुवास बोगटी र गायिका लक्ष्मी परियारको आवाजमा रहेको नयाँ गीत “जन्म मृत्युको” छायाँकन सम्पन्न भएको छ । जिवन भोगाइका अनुभवलाई गीतको भिडियोमा प्रस्तुत गरिएको बोगटीले बताए । गीतको भिडियोमा मौलिकपनको चित्रण गर्ने तरिकाबाट छायाँकन गरिएको छ । युजस परियारको शब्द तथा निरज पाल्पाली र विपना को मौलिक लय सिर्जना गीतमा रहेको छ । यस गीतमा नेपालको कला संस्कृति प्रवद्र्धनमा समेत टेवा पुर्याउने विश्वास निर्माण टिमले लिएको छ । बुद्धविर थापा र आशा खड्काको सर्वोकृष्ट अभिनय रहेको भिडियोलाई मुकेश हुमागाईको छायाँकन, अविनास डिसीको सम्पादन र बविता श्रेष्ठको निर्देशन रहेको छ । गीतलाई निकिता क्षेत्रीले बजार ब्यावस्थापन गरेकी छन ।

Published date : 2018-06-18

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ